Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tenhle Anglický server uš něakou dobu hraji s Kamošem........!!!!!

Je to v pohodě server nejdrašší sou zde souli....!!!!!

Na vyběr sou tu jako na každem Mu stejne postavy.....!!!!!

Tak to je něco malo do začátku vrhnem se ted na postavy atd.........!

Postavy( plati pro každé Mu):

Dark Wizard (DW) - Soul Master (SM)

 character_dw_1[1].jpg

Kouzelník, char který používá kouzla a nejvíce bodů by měl dávat do energy. Především používá plošné kouzla (evil spirit, inferno, hellfire..) díky kterým nejrychleji expí. Tento char nejčastěji používá hůl (staffku) a štít, samozdřejmostí je set. Mezi jeho výhody patří již zmiňované plošné kouzla, MS nebo-li Mana Shield (aura), také teleport. Nevýhody má při PvP, protože má malou obranu. Na levelu 150, lze splnit quest a to z Dark Wizarda se stanete Soul Mastrem. Soul Master, může používat věci, které DW nemohl.

Dark Knight (DK) - Blade Knight (BK)

characters_dn_1[1].gif

Bojovník, char který má největší defense. Protože má velkou defense a velky počet HP (životů) je výborný na PvP a lov zlatých příšer. Může používat dvě zbraně (sekery, meče), ale také používá štít. Na levelu 150, lze splnit quest a to z Dark Knighta se stanete Blade Knightem. Blade Knight může používat věci, ktere DK nemohl.

Elf - Muse Elf (ME)

character_fe_1[1].jpg

Elf, char který je asi takový střed. Můžete buď silným (budete dávat body do agility) nebo si zvolíte cestu magie (budete dávat body do energy). Energy Elf (EE) je závislý na expení s někým v pt. Používá své aury, díky kterým zvyšuje útok nebo obranu apod. Nejčastěji používá elemental mace a štít. Výhodou elfa, který dává body do agility je rychlost a silné skilly penetrace a ice age. Ice Age se hodí při lovu zlatých příšer, stačí trošku šikovnosti a příšeru lze zmrazit. Používá luk nebo kuš. Na levelu 150, lze splnit quest a to z Elfa se stane Muse Elf. Muse elf může používat věci, které Elf nemohl.

Magic Gladiator (MG)

character_mg_1[1].jpg

Bonusový char, za který je možno hrát od určitého levelu, záleží na nastavení serveru. MG je něco mezi BK a SM. Body můžete rozdělovat podle toho,jestli chcete být silní a nebo se chcete věnovat magii. Může některé skilly a sety jako SM nebo BK, ale má také své vlastní sety. Nepoužívá helmu a má o bod víc jak ostatní charaktery.

Dark Lord (DL)

character_dl_1[1].jpg

Bonusový char, za který je možno hrát od určitého levelu, záleží na nastavení serveru. DL je odlišný charakter od ostatních. Nepoužívá křídla, ale plášť a má své zvířata (havran a kůň). Má také novou vlastnost a to command (body, které umožňují použití zvířat a skillů). Také jako MG dostává za level o bod více. Je to jistě rozdílný char oproti ostatním.